Ana Sayfa Beylikdüzü Haberler Beylikdüzü-Silivri Metrosu Ne Oldu Sorusu

Beylikdüzü-Silivri Metrosu Ne Oldu Sorusu

0
Beylikdüzü-Silivri Metrosu Ne Oldu Sorusu

İBB Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, İBB Mayıs Meclisindeki konuşmasında, Beylikdüzü-Silivri Metrosu projesinin ne aşamada olduğuna dair İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na soru yöneltti.

Silivri Hür Haber’de yer alan habere göre, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun dikkat çeken seçim vaatleri arasındaki Beylikdüzü-Silivri arası metro projesini gündeme taşıyan Başkan Volkan Yılmaz, “Silivri’yi, Büyükçekmece’yi, Beylikdüzü’nü ve İstanbul’u ilgilendiren, Beylikdüzü-Silivri arası metro projenizi size hatırlatmak istiyorum. Bunu da bana hatırlatan, CHP’nin gençlik kollarında görev yapan, şu an yerel bir gazetede köşe yazarlığı yapan bir kardeşimiz.” şeklinde konuştu.

Başkan Yılmaz konuyla ilgili olarak “CHP’nin gençlik kollarında görev yapan ve şu an yerel gazetede köşe yazarlığı yapan Şahin Dirik kardeşimiz, bana Silivri’nin İBB’de ilk defa konuşulduğunu ifade ederek; “Ben CHP’li yetkililerin söyleyemediğini sizin söylemenizi istiyorum. Beylikdüzü-Silivri arasındaki metro projesi ne oldu diye yazdı. Ekrem İmamoğlu’nun seçim kitapçığında Silivri’ye vadettiği ve esasında Silivri’yi, Büyükçekmece’yi, Beylikdüzü’nü ve İstanbul’u ilgilendiren, Beylikdüzü-Silivri arası metro projesini buradan İBB yetkililerine bir kez daha hatırlatmak istiyorum.” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here